Продажа 4-комнатной квартири вул. Данила Галицького (40-річчя Перемоги), 16

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 77/50/10 кв. м., 9/9 этаж фото 14 комн. квартира, 77/50/10 кв. м., 9/9 этаж фото 24 комн. квартира, 77/50/10 кв. м., 9/9 этаж фото 34 комн. квартира, 77/50/10 кв. м., 9/9 этаж фото 44 комн. квартира, 77/50/10 кв. м., 9/9 этаж фото 54 комн. квартира, 77/50/10 кв. м., 9/9 этаж фото 64 комн. квартира, 77/50/10 кв. м., 9/9 этаж фото 74 комн. квартира, 77/50/10 кв. м., 9/9 этаж фото 84 комн. квартира, 77/50/10 кв. м., 9/9 этаж фото 94 комн. квартира, 77/50/10 кв. м., 9/9 этаж фото 104 комн. квартира, 77/50/10 кв. м., 9/9 этаж фото 11

Стоимость 89 999 $

Цена за м2: 1 169 $

Винницкая
Вінниця
Ленінський
Словʼянка мкр.
вул. Данила Галицького (40-річчя Перемоги), 16

  • 4 ком

  • 77 / 50 / 10 м2

  • 9 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212914125
  • Количество комнат: 4
  • Студия: -
  • Общая площадь: 77
  • Жилая: 50
  • Кухня: 10
  • Этаж: 9
  • Этажей: 9
  • Лифт: нет

Описание

Вінниця, Слов'янка, Данила Галицького (40-річчя Перемоги) вулиця, 16, цегла Можливе придбання в кредит за програмою єВідновлення. Продаж 3 кімнатної квартири у цегляному будинку з ремонтом та технікою. РОЗГЛЯДАЄМО ПО ДЕРЖПРОГРАМАХ. Зручне планування з окремими кімнатами. Тепла підлога в кухні та коридорі. Одна кімната підлаштована під гардероб. Квартира на дві сторони, є два балкони - з вікон яких відкривається гарний вигляд на панораму міста. Зручне розташування з усім необхідним у кроковій доступності (школа, садочки, парк, лікарня, ринок, магазини) хороша зручна транспортна розв`язка). Телефонуйте домовимось про перегляд, відповім на додаткові питання. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 716 958 грн
Ежемесячный платеж:
57 364 грн/мес.