Продажа 1-комнатной квартири вул. Європейська (Жовтнева)

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 25/18/5 кв. м., 4/16 этаж фото 11 комн. квартира, 25/18/5 кв. м., 4/16 этаж фото 21 комн. квартира, 25/18/5 кв. м., 4/16 этаж фото 31 комн. квартира, 25/18/5 кв. м., 4/16 этаж фото 41 комн. квартира, 25/18/5 кв. м., 4/16 этаж фото 51 комн. квартира, 25/18/5 кв. м., 4/16 этаж фото 61 комн. квартира, 25/18/5 кв. м., 4/16 этаж фото 71 комн. квартира, 25/18/5 кв. м., 4/16 этаж фото 81 комн. квартира, 25/18/5 кв. м., 4/16 этаж фото 91 комн. квартира, 25/18/5 кв. м., 4/16 этаж фото 101 комн. квартира, 25/18/5 кв. м., 4/16 этаж фото 111 комн. квартира, 25/18/5 кв. м., 4/16 этаж фото 12

Стоимость 46 500 $

Цена за м2: 1 860 $

Киевская
Бучанский
Вишневе
вул. Європейська (Жовтнева)

  • 1 ком

  • 25 / 18 / 5 м2

  • 4 / 16

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212914282
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 25
  • Жилая: 18
  • Кухня: 5
  • Этаж: 4
  • Этажей: 16
  • Лифт: есть

Описание

Європейська вулиця, Будинок 4цегляний будинок, 2025Продаж стильної студії з ремонтом у ЖК “Атмосфера” ? Вишневе, вул. Європейська 32/В
? 4 поверх | ? 25.2 м? Пропонується сучасна студія з якісним ремонтом у світлих, універсальних тонах — ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію. ? Виконано акуратний сучасний ремонт
? На підлозі — плитка та ламінат
? Натяжні стелі
? Стіни — шпалери
? Хороша звукоізоляція Квартира вже готова до заселення — залишилось лише обрати меблі та техніку під свій стиль і бюджет. ? Централізоване опалення з індивідуальним лічильником — контроль витрат і комфорт у будь-яку пору року. ЖК “Атмосфера” — житло бізнес-класу:
? Надійний забудовник
? Центр Вишневого — всього 3 км від Києва
? Закрита територія з охороною
? Дитячі садочки та ліцей у пішій доступності
? Поруч великий Сільпо та вся необхідна інфраструктура Є безпечне укриття для мешканців! Локація ідеально підходить для життя: тихий район із швидким доступом до Києва та всіма зручностями поруч. ? Вартість: 46 500 $
? Розглядаємо всі державні програми
? Можливий розрахунок у гривні
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 920 449 грн
Ежемесячный платеж:
29 638 грн/мес.
Увага!