Продажа 1-комнатной квартири Глубочицкая ул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 25/-/5 кв. м., 6/26 этаж фото 11 комн. квартира, 25/-/5 кв. м., 6/26 этаж фото 2

Стоимость 28 500 $

Цена за м2: 1 140 $

Київ
Шевченківський
Татарка мкр.
Глубочицкая ул.

  • 1 ком

  • 25 / - / 5 м2

  • 6 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212914404
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: смежная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 25
  • Кухня: 5
  • Этаж: 6
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

Продаються апартаменти в ЖК Mirax (бізнес-клас)
вул. Глибочицька, 43, Київ

Будинок №1 (башта), 6 поверх
Тип 5
Площа: 25.31 м²

Висота стелі 3.6 м, є балкон
Вікна виходять у внутрішній двір

Будівництво відновлено, роботи ведуться

Формат апартаментів підходить як для проживання, так і для інвестиції або використання під бізнес (студія, кабінет, офіс)

Завдяки плануванню та висоті стелі простір виглядає більш функціональним і “повітряним”

Поруч є інші апартаменти у продажу, що може бути цікаво для покупця, який розглядає більший простір

Продаж по переуступці
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 177 050 грн
Ежемесячный платеж:
18 165 грн/мес.