Продажа 2-комнатной квартири Бассейная ул., 5А

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 68/32/10 кв. м., 4/5 этаж фото 12 комн. квартира, 68/32/10 кв. м., 4/5 этаж фото 22 комн. квартира, 68/32/10 кв. м., 4/5 этаж фото 32 комн. квартира, 68/32/10 кв. м., 4/5 этаж фото 42 комн. квартира, 68/32/10 кв. м., 4/5 этаж фото 52 комн. квартира, 68/32/10 кв. м., 4/5 этаж фото 62 комн. квартира, 68/32/10 кв. м., 4/5 этаж фото 72 комн. квартира, 68/32/10 кв. м., 4/5 этаж фото 82 комн. квартира, 68/32/10 кв. м., 4/5 этаж фото 9

Стоимость 165 000 $

Цена за м2: 2 426 $

Київ
Печерський
Липки мкр.
Бассейная ул., 5А
м. Палац спорту

  • 2 ком

  • 68 / 32 / 10 м2

  • 4 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212914417
  • Количество комнат: 2
  • Студия: -
  • Общая площадь: 68
  • Жилая: 32
  • Кухня: 10
  • Этаж: 4
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

Особливістю фасаду та історії будинку 5а є наявність меморіальної дошки на честь Голди Меїр. Вона народилася в Києві і до 1903 року проживала саме в цьому будинку. Голда Меїр стала видатною державною діячкою Ізраїлю, прем'єр-міністром.

Квартира двостороння , після капітального ремонту .
Залізобетонні перекриття , є ліфт . Висота приміщень 3.73м.

Самий центр, саме серце Києва .
В цій точці сходяться та розходяться 3 центральні райони міста , Голосіївський, Печерський та Шевченківський.

Arena, ЦУМ, палац спорту , театральна, площа українських героїв , Хрещатик , кловська , липки , арсенальна , milkbar , mimosa, fish and pussycat , чайка , mandarina plaza , gulliver , парус .
Все це і багато більшого вийшовши із дверей будинку .
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
6 814 499 грн
Ежемесячный платеж:
105 168 грн/мес.