Продажа 1-комнатной квартири Дементьєва вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 11 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 21 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 31 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 41 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 51 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 61 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 71 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 81 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 91 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 101 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 111 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 121 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 131 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 141 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 151 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 161 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 171 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 181 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 191 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 201 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 211 комн. квартира, 42/42/7 кв. м., 12/14 этаж фото 22

Стоимость 26 000 $

Цена за м2: 619 $

Дніпро
Амур-Нижньодніпровський
Ломівка мкр.
Дементьєва вул.

  • 1 ком

  • 42 / 42 / 7 м2

  • 12 / 14

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212914658
  • Количество комнат: 1
  • Студия: -
  • Общая площадь: 42
  • Жилая: 42
  • Кухня: 7
  • Этаж: 12
  • Этажей: 14
  • Лифт: нет

Описание

? 1-кімнатна квартира 42 м? | ж/м Ломівський | Дніпро

Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира площею 42 м? на 12 поверсі 14-поверхового будинку (типу «гостинка»), ж/м Ломівський, Дніпро.

Будинок ОСББ, доглянутий, з нормальними комунальними умовами. Ліфт працює.

? Стан квартири:

Кімната з базовим ремонтом: вирівняні та утеплені стіни, шпалери, натяжна стеля

Повністю замінена електропроводка (мідь), новий щиток і додаткові розетки

Санвузол оновлений: замінені труби, підлога і стіни в плитці

Кухня без ремонту, заведені пластикові труби

Є довга лоджія з приємним краєвидом

? Переваги:

42 м? за доступною ціною

ОСББ, контрольований будинок

Вже зроблена “база” по комунікаціях

Можна заїжджати та поступово доводити під себе

Підійде як для життя, так і під оренду

? За деталями та переглядом - звертайтесь, домовимось про зручний час.

Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 073 800 грн
Ежемесячный платеж:
16 572 грн/мес.