Продажа 1-комнатной квартири Інститутська вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 11 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 21 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 31 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 41 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 51 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 61 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 71 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 81 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 91 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 101 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 111 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 121 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 131 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 141 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 151 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 161 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 171 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 181 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 191 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 201 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 211 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 221 комн. квартира, 48/35/20 кв. м., 8/10 этаж фото 23

Стоимость 73 500 $

Цена за м2: 1 531 $

Хмельницкая
Хмельницкий
Південно-Західний
Інститутська вул.

  • 1 ком

  • 48 / 35 / 20 м2

  • 8 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212914672
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 48
  • Жилая: 35
  • Кухня: 20
  • Этаж: 8
  • Этажей: 10
  • Лифт: нет

Описание

Власник!!! Продам 1, 5к квартиру в районі Південно Захід вул. Інститутськка. Поруч 4 школи, 5 дитячих садків, Університет, супермаркети, ботанічний сад речовий ринок, до зупинки гр. транспорту 4хв.
Загальна площа 48кв , зручний середній поверх 8 з 10 .
В квартирі зроблено якісний ремонт! При монтажі системи опалення та сантехніки використовувалися німецькі матеріали. Стіни пофарбовані якісними, екологічними фарбами.Зроблена тепла підлога по всій квартирі. Квартира не кутова дуже світла, тепла, з хорошим плануванням, балкон з кухні, є гардеробна.
В квартирі ніхто не проживав! Будинок утеплений, є 2 ліфта грузовий та пасажирський.
Поки діє переуступка (мінімальне переоформлення).
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 035 550 грн
Ежемесячный платеж:
46 847 грн/мес.