Продажа 1-комнатной квартири Докучаевская ул., 5

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 11 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 21 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 31 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 41 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 51 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 61 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 71 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 81 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 91 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 101 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 111 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 121 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 131 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 141 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 151 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 161 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 171 комн. квартира, 27/-/4 кв. м., 2/3 этаж фото 18

Стоимость 39 500 $

Цена за м2: 1 463 $

Київ
Соломенский
Солом'янка мкр.
Докучаевская ул., 5

  • 1 ком

  • 27 / - / 4 м2

  • 2 / 3

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212914839
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 27
  • Кухня: 4
  • Этаж: 2
  • Этажей: 3
  • Лифт: нет

Описание

Площа квартири — 27,2 м². Розташована на комфортному 2 поверсі 3-поверхового будинку, не кутова. Будинок із залізобетонними перекриттями.

Планування:
- кімната — 16,7 м²
- кухня — 4,1 м²
- коридор — 3,7 м²
- вбиральня — 0,9 м²
- балкон — 1,8 м²

Квартира у доглянутому житловому стані — можна заселятися одразу після покупки. Виконано новий ремонт балкона, встановлені металопластикові вікна та замінені радіатори опалення.

У квартирі є газ та централізоване опалення, що є великою перевагою для комфортного проживання.

Меблі та техніка залишаються новим власникам:
- газова плита
- холодильник
- пральна машина

Санвузол компактного формату — душова зона облаштована поруч із кухнею (видно на фото).

Переваги квартири:
- невеликі комунальні платежі
- тихий затишний двір
- малоповерховий будинок
- до центру Києва — близько 2 км пішки
- поруч магазини, транспорт та необхідна інфраструктура
- за квартирою закріплений погріб для додаткового зберігання речей
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 631 350 грн
Ежемесячный платеж:
25 176 грн/мес.
Увага!