Продажа 1-комнатной квартири Івана Мазепи вул. (Чайковського вул.)

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 1/5 этаж фото 11 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 1/5 этаж фото 21 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 1/5 этаж фото 31 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 1/5 этаж фото 41 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 1/5 этаж фото 51 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 1/5 этаж фото 61 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 1/5 этаж фото 71 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 1/5 этаж фото 81 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 1/5 этаж фото 91 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 1/5 этаж фото 101 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 1/5 этаж фото 111 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 1/5 этаж фото 121 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 1/5 этаж фото 131 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 1/5 этаж фото 141 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 1/5 этаж фото 15

Стоимость 35 000 $

Цена за м2: 1 129 $

Черкаська
Черкассы
Придніпровський
Шкільна мкр.
Івана Мазепи вул. (Чайковського вул.)

  • 1 ком

  • 31 / - / 6 м2

  • 1 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212914856
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 31
  • Кухня: 6
  • Этаж: 1
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

Продаж 1 кімнатної квартири р-н Шкільної.
Пропонується до продажу 1 кімнатна квартира по вул.Чайковського. Квартира розташована на 1 поверху(з балконом) Стан квартири -гарний житловий,пару років назад був зроблений ремонт(замінили вікна,замінили шпалери,встановили кухню) В квартиру можно заїхати і жити без додаткових вкладень. Покази з 19.05.2026 Телефонуйте для запису на перегляд. Комісія АН..
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 445 500 грн
Ежемесячный платеж:
22 308 грн/мес.