Продажа 1-комнатной квартири Пимоненка вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 57/22/26 кв. м., 2/3 этаж фото 11 комн. квартира, 57/22/26 кв. м., 2/3 этаж фото 21 комн. квартира, 57/22/26 кв. м., 2/3 этаж фото 31 комн. квартира, 57/22/26 кв. м., 2/3 этаж фото 41 комн. квартира, 57/22/26 кв. м., 2/3 этаж фото 51 комн. квартира, 57/22/26 кв. м., 2/3 этаж фото 61 комн. квартира, 57/22/26 кв. м., 2/3 этаж фото 71 комн. квартира, 57/22/26 кв. м., 2/3 этаж фото 81 комн. квартира, 57/22/26 кв. м., 2/3 этаж фото 9

Стоимость 86 925 $

Цена за м2: 1 525 $

Львовская
Львов
Сихівський
Пасіки мкр.
Пимоненка вул.

  • 1 ком

  • 57 / 22 / 26 м2

  • 2 / 3

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212914860
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 57
  • Жилая: 22
  • Кухня: 26
  • Этаж: 2
  • Этажей: 3
  • Лифт: нет

Описание

вулиця Миколи Пимоненка, Будинок, цегляний будинок, 1-кімнатна квартира у ЖК MOON CLUB | Бізнес-клас Локація: вул. Пимоненка Пасічна, Сихівський район — тиха та спокійна локація біля парків Погулянка та Винниківський Ліс. Характеристики
Площа: 57 м? Поверх: 2 із 3 Висота стелі: 2,9 м Опалення: індивідуальне газове Вікна: панорамні Планування
Кухня-вітальня: 26,37 м? Ізольована спальня: 16 м? Санвузол: 5 м? Засклена лоджія Переваги комплексу
Клас: Бізнес-клас від забудовника «Новий Львів». Інфраструктура: підземний паркінг із ліфтом (можна придбати паркомісце), магазини та кафе на території. Термін здачі: 2 квартал 2027 року (активні будівельні роботи). Телефонуйте, щоб отримати повну інформацію та домовитися про перегляд.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 590 002 грн
Ежемесячный платеж:
55 404 грн/мес.