Продажа 2-комнатной квартири вул. Пилипа Орлика

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 65/-/19 кв. м., 1/5 этаж фото 12 комн. квартира, 65/-/19 кв. м., 1/5 этаж фото 22 комн. квартира, 65/-/19 кв. м., 1/5 этаж фото 32 комн. квартира, 65/-/19 кв. м., 1/5 этаж фото 42 комн. квартира, 65/-/19 кв. м., 1/5 этаж фото 52 комн. квартира, 65/-/19 кв. м., 1/5 этаж фото 62 комн. квартира, 65/-/19 кв. м., 1/5 этаж фото 7

Стоимость 82 049 $

Цена за м2: 1 262 $

Львовская
Львов
Шевченківський
Замарстинів мкр.
вул. Пилипа Орлика

  • 2 ком

  • 65 / - / 19 м2

  • 1 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212914869
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 65
  • Кухня: 19
  • Этаж: 1
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

вулиця Пилипа Орлика, цегляний будинок. Продається простора 2 кімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира знаходиться у стані після будівельників, що дозволяє реалізувати власні дизайнерські рішення. Є два санвузли, велика кухня та балкон з виходом з кухні. Також передбачені панорамні вікна. Квартира має індивідуальне газове опалення. Забезпечена централізованим водопостачанням, газом, електрикою та центральною каналізацією. Передбачено вивіз відходів. Продаж без комісії для покупця. Можливе розтермінування до кінця будівництва. Надаються знижки для військових. Є можливість придбати паркомісце за вигідною ціною. Будинок розташований у ЖК Soul Park від забудовника Lev Development, знаходиться на стадії будівництва. Цегляний будинок з двором без машин. Передбачено відеонагляд та цілодобову охорону. Є гостьовий та підземний паркінг. Поруч з будинком знаходиться лісопарк. Зручна транспортна розвязка, прокладена дорога до комплексу. Квартира має панорамні вікна, балкон та два санвузли. Встановлено сигналізацію, пожежну сигналізацію та систему відеоспостереження. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 388 623 грн
Ежемесячный платеж:
52 297 грн/мес.
Увага!