Продажа 3-комнатной квартири Большая Житомирская ул., 24Б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 13 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 23 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 33 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 43 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 53 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 63 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 73 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 83 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 93 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 103 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 113 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 123 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 133 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 143 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 153 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 163 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 173 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 183 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 193 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 203 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 213 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 223 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 233 комн. квартира, 95/52/14 кв. м., 1/4 этаж фото 24

Стоимость 420 000 $

Цена за м2: 4 421 $

Київ
Шевченківський
Старий Київ мкр.
Большая Житомирская ул., 24Б
м. Золоті ворота

  • 3 ком

  • 95 / 52 / 14 м2

  • 1 / 4

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212914907
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 95
  • Жилая: 52
  • Кухня: 14
  • Этаж: 1
  • Этажей: 4
  • Лифт: нет

Описание

Продається розкішна 3 кімнатна квартира в царському будинку за адресою Велика Житомирська 24Б. Комфортний, високий перший поверх.
Неймовірна локація поруч з Пейзажною алеєю. Будинок 1898 року, але була проведена повна реконструкція. Охайний під'їзд з гарною вхідною групою.

Простора вітальня з балконом, де відкривається неймовірний вигляд. Дві окремі кімнати, кухня (є газ) з вбудованою побутовою технікою, окремі санвузли та великий коридор.

Є все необхідне для комфортного проживання:
- Закрита територія з паркомісцем
- Бойлер
- Кондиціонер
- Великі шафи
- Пральна та посудомийна машина

Дуже розвинена інфроструктура.
Кав'ярні, ресторани, магазини, сквер, Пейзажна алея, Андріївський узвіз, музеї, бібліотека, освітні заклади, спорт клуби, фітнес-студії та інше.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
17 346 000 грн
Ежемесячный платеж:
267 702 грн/мес.