Продажа 2-комнатной квартири Панаса Мирного вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 12 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 22 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 32 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 42 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 52 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 62 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 72 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 82 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 92 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 102 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 112 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 122 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 132 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 142 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 152 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 162 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 172 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 182 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 192 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 202 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 212 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 222 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 232 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 242 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 252 комн. квартира, 90/52/36 кв. м., 10/14 этаж фото 26

Стоимость 149 000 $

Цена за м2: 1 656 $

Хмельницкая
Хмельницкий
Виставка
Панаса Мирного вул.

  • 2 ком

  • 90 / 52 / 36 м2

  • 10 / 14

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915041
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 90
  • Жилая: 52
  • Кухня: 36
  • Этаж: 10
  • Этажей: 14
  • Лифт: нет

Описание

Продаж 2к квартири що розташова в престижному ЖК Проспект.
Квартира преміум класу з унікальним плануванням та дизайном:
оздоблення виключно з високоякісних матеріалів та меблів що виготовленні на замовлення, гарантовані довговічністю. Додатковими ознаками є вражаючі параметри квартири:
загальна площа становить 78 м. кв., та наявність особистої тераси площею 80 м. кв.
Розвинена інфраструктура: наявність поблизу хороших шкіл, дитячих садків, ресторанів та інших об'єктів соціальної інфраструктури. Оголошення актуальне, поки розміщене на сайті!
У разі неможливості зв'язатися з абонентом (іноді тимчасові перебої зі зв'язком), телефонуйте або надсилайте повідомлення на будь-який зручний для вас месенджер Viber, WhatsApp, Telegram на номер що вказаний в оголошені. З вами обов'язково зв'яжуться!
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
6 153 700 грн
Ежемесячный платеж:
94 970 грн/мес.