Продажа 1-комнатной квартири Соборна

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 37/-/13 кв. м., 10/11 этаж фото 11 комн. квартира, 37/-/13 кв. м., 10/11 этаж фото 21 комн. квартира, 37/-/13 кв. м., 10/11 этаж фото 31 комн. квартира, 37/-/13 кв. м., 10/11 этаж фото 41 комн. квартира, 37/-/13 кв. м., 10/11 этаж фото 51 комн. квартира, 37/-/13 кв. м., 10/11 этаж фото 61 комн. квартира, 37/-/13 кв. м., 10/11 этаж фото 71 комн. квартира, 37/-/13 кв. м., 10/11 этаж фото 8

Стоимость 61 200 $

Цена за м2: 1 654 $

Киевская
Бучанский
Святопетрівське
Соборна

  • 1 ком

  • 37 / - / 13 м2

  • 10 / 11

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915049
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 37
  • Кухня: 13
  • Этаж: 10
  • Этажей: 11
  • Лифт: есть

Описание

ЖК Петрівський кварталКвартира має роздільне планування. Ремонт виконано в стилі євроремонт. Система опалення індивідуальна газова. Встановлено двоконтурний газовий котел та бойлер для забезпечення гарячої води. Є лічильники. Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та технікою: пральна машина, бойлер, двоконтурний газовий котел, холодильник, вбудована електродуховка, вбудована мікрохвильовка, великий кутовий диван, кондиціонер у кімнаті, місткий шафа на три відділи, стіл і 4 стільці. Продаж можливий по всім програмам. Комунальні платежі орієнтовно: 2200-2500 грн в опалювальний період та до 1700 грн в літній період. ЖК «Петрівський квартал» — це затишний та спокійний житловий комплекс закритого типу. Будинок збудований у 2021 році. Квартира світла та простора, зі стильним новим ремонтом. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 527 560 грн
Ежемесячный платеж:
39 008 грн/мес.