Продажа 2-комнатной квартири Заречная ул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 61/-/27 кв. м., 4/25 этаж фото 12 комн. квартира, 61/-/27 кв. м., 4/25 этаж фото 22 комн. квартира, 61/-/27 кв. м., 4/25 этаж фото 32 комн. квартира, 61/-/27 кв. м., 4/25 этаж фото 4

Стоимость 98 000 $

Цена за м2: 1 607 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Заречная ул.
м. Славутич

  • 2 ком

  • 61 / - / 27 м2

  • 4 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915090
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 61
  • Кухня: 27
  • Этаж: 4
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Продаж видової 2-кімнатної квартири в ЖК бізнес-класу «Зарічний» (метро Славутич)

Площа — 61,65 м²
4 поверх із 25
Будинок №7
Введення в експлуатацію — 4 квартал 2026 року
* Бізнес-клас з реальною ліквідністю
* Перша лінія Дніпра — відкритий панорамний вид на Дніпро
* Стан без ремонту

Окремі переваги комплексу:
• Підземний паркінг під будинком (є варіанти купівлі)
• Закрита територія з охороною та відеоспостереженням
• Власна набережна Дніпра — місце, де хочеться жити
• Сучасні ліфти та презентабельні вхідні групи
• Розвинена інфраструктура прямо в комплексіо.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 047 399 грн
Ежемесячный платеж:
62 463 грн/мес.