Продажа 1-комнатной квартири Берковецька, 6Б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 11 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 21 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 31 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 41 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 51 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 61 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 71 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 81 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 91 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 101 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 111 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 121 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 131 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 141 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 151 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 161 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 171 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 181 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 191 комн. квартира, 37/-/9 кв. м., 7/13 этаж фото 20

Стоимость 44 000 $

Цена за м2: 1 189 $

Київ
Святошинський
Берковець мкр.
Берковецька, 6Б
м. Академмістечко

  • 1 ком

  • 37 / - / 9 м2

  • 7 / 13

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915121
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 37
  • Кухня: 9
  • Этаж: 7
  • Этажей: 13
  • Лифт: есть

Описание

ТЕЕРМІНОВО БЕЗ ТОРГУ 1-к Берковецька,6 м.Житомирська ТЦ Lavina Mall.
ІДЕАЛЬНИЙ ВАРІАНТ ЗА ВАШІ ГРОШІ ! Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира без ремонту — чудовий варіант для тих, хто хоче створити простір під себе. Основні характеристики: • Поверх: 7 u002F 13 • Загальна площа: 37 м? • Житлова площа: 17 м? • Простора кухня • Велика кімната правильної форми • Зафіксована лоджія з панорамними вікнами • Гарний вид із вікон і чисте подвір’я Переваги: • Стан від забудовника — можна спланувати ремонт під свої потреби • Правильне та зручне планування • Якісні вікна, багато денного світла • Новий сучасний будинок • Територія з паркінгом та облаштованою інфраструктурою • Недалеко ліс, що дозволяє відпочивати на природі • Поруч ТРЦ Lavina та Епіцентр для зручних покупок і розваг Квартира повністю готова до початку ремонтних робіт. Ідеально підходить для особистого проживання або як інвестиція. Документам більше 3-х років. Комісія агентства 5%.
Вид обєкта: Вторинний ринок;
Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.;
Назва ЖК: ЖК LaLaLand;
Рік введення в експлуатацію: 2 021;
Тип стін: Інше;
Клас житла: Комфорт;
Планування: Роздільна;
Cанвузол: Суміжний;
Опалення: Власна котельня;
Ремонт: Після будівельників;
Меблювання: Ні;
Комфорт: Балкон, лоджія, Консерж, Ліфт, Гостьовий паркінг;
Інфраструктура (до 500 метрів): Ринок, Парк, зелена зона, Зупинка транспорту;
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита: