Продажа 1-комнатной квартири Запорізьке шосе

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 50/-/10 кв. м., 11/12 этаж фото 11 комн. квартира, 50/-/10 кв. м., 11/12 этаж фото 21 комн. квартира, 50/-/10 кв. м., 11/12 этаж фото 31 комн. квартира, 50/-/10 кв. м., 11/12 этаж фото 41 комн. квартира, 50/-/10 кв. м., 11/12 этаж фото 51 комн. квартира, 50/-/10 кв. м., 11/12 этаж фото 61 комн. квартира, 50/-/10 кв. м., 11/12 этаж фото 71 комн. квартира, 50/-/10 кв. м., 11/12 этаж фото 8

Стоимость 57 000 $

Цена за м2: 1 140 $

Дніпро
Соборний
Підстанція мкр.
Запорізьке шосе

  • 1 ком

  • 50 / - / 10 м2

  • 11 / 12

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915193
  • Количество комнат: 1
  • Студия: -
  • Общая площадь: 50
  • Кухня: 10
  • Этаж: 11
  • Этажей: 12
  • Лифт: нет

Описание

У продажу сучасна 1-кімнатна квартира
ЖК Щасливий

Ідеальний варіант для комфортного життя — стильна, тепла та повністю готова для нових власників.

Про квартиру:
— 11/12 поверх
— не кутова — дуже тепла
— площа — 50 м?
— велика окрема кімната
— збільшений балкон
— простора кухня
— тепла підлога
— вікна виходять у двір
— виконаний якісний капітальний ремонт
— квартира повністю укомплектована меблями та технікою

Класне місце розташування:
Поруч АТБ, ТРЦ Дафі, McDonald’s, магазини, кафе, транспорт та все необхідне для комфортного життя — у пішій доступності.  Є торг

Можливий будь-який вид розрахунку
Сертифікати, безготівковий розрахунок, державні програми

Телефонуйте або пишіть — покажу квартиру у зручний для вас час 
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 354 100 грн
Ежемесячный платеж:
36 331 грн/мес.