Продажа 1-комнатной квартири Промислова вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 51/-/15 кв. м., 4/8 этаж фото 11 комн. квартира, 51/-/15 кв. м., 4/8 этаж фото 21 комн. квартира, 51/-/15 кв. м., 4/8 этаж фото 31 комн. квартира, 51/-/15 кв. м., 4/8 этаж фото 41 комн. квартира, 51/-/15 кв. м., 4/8 этаж фото 51 комн. квартира, 51/-/15 кв. м., 4/8 этаж фото 61 комн. квартира, 51/-/15 кв. м., 4/8 этаж фото 71 комн. квартира, 51/-/15 кв. м., 4/8 этаж фото 8

Стоимость 72 760 $

Цена за м2: 1 427 $

Львовская
Львов
Шевченківський
Підзамче мкр.
Промислова вул.

  • 1 ком

  • 51 / - / 15 м2

  • 4 / 8

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915201
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: +
  • Общая площадь: 51
  • Кухня: 15
  • Этаж: 4
  • Этажей: 8
  • Лифт: нет

Описание

ЖК FatherКвартира має планування з великою кухнею-вітальнею та панорамними вікнами. Стан ремонту - від будівельників, вільне планування. Опалення індивідуальне, встановлено газовий котел. Є газ та опалення. Можлива оплата частинами від забудовника до червня 2028 року з першим внеском від 30%%. Передбачені спеціальні умови для військових, медиків та ВПО. Житловий комплекс Father пропонує двір без машин, що забезпечує безпечний простір для відпочинку. Є підземний паркінг на 48 місць та гостьовий паркінг. Будівництво монолітно-каркасне, стіни з енергоефективного газоблоку з утепленням пінопластом. Квартира розташована неподалік від центральної частини міста. Квартира має панорамні вікна. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 004 988 грн
Ежемесячный платеж:
46 376 грн/мес.