Продажа 1-комнатной квартири вул. Ніжинська, 29г

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 11 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 21 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 31 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 41 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 51 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 61 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 71 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 81 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 91 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 101 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 111 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 121 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 131 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 141 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 151 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 161 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 171 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 181 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 191 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 201 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 211 комн. квартира, 36 / 18.8 / 7 м2 кв. м., 6/9 этаж фото 22

Стоимость 47 900 $

Цена за м2: 1 331 $

Київ
Соломенский
Відрадний мкр.
вул. Ніжинська, 29г
м. Шулявська

  • 1 ком

  • 36 / 18.8 / 7 м2 м2

  • 6 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915316
  • Количество комнат: 1
  • Студия: -
  • Общая площадь: 36
  • Жилая: 18
  • Кухня: 7
  • Этаж: 6
  • Этажей: 9
  • Лифт: нет

Описание

Ніжинська вул., 29-Г
Без комісії продам 1к квартиру вул. Ніжинська 29Г, Солом'янський район, місто Київ
Теплий цегляний будинок 1980 року (із керамічної цегли).
Зручний поверх 6/9.
Площа 36/19/7 м. Гарне планування, простора кімната, яку зручно зонувати - можна облаштувати зону спальні і зону вітальні.
Вікна виходять у тихий двір, красивий краєвид. Великий балкон.
Є комора, яку можна облаштувати як міні-гардеробну.
Металопластикове вікно на кухні. Електрична плита, є витяжка, кондиціонер. Замінено каналізаційну трубу у санвузлі. Розвинена інфраструктура. Поряд розташовані: університет НАУ, супермаркет, школи, дитячий садок, поліклініка, аптека, банк, кафе, зупинка транспорту, великий парк.
Зручна транспортна розвязка, швидкий виїзд до центру міста.
До метро Шулявська - 25 хв пішки. 1 власник, документам понад 3 роки. Власник в Україні, продаж без довіреностей. ДЕРЖПРОГРАМИ розглядаємо.
Цегляна Гостинка, 1980 рік побудови
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 978 269 грн
Ежемесячный платеж:
30 530 грн/мес.
Увага!

Почему нужно работать с нами