Продажа 1-комнатной квартири Харьковское шоссе, 19Б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 21/13/5 кв. м., 27/36 этаж фото 11 комн. квартира, 21/13/5 кв. м., 27/36 этаж фото 21 комн. квартира, 21/13/5 кв. м., 27/36 этаж фото 31 комн. квартира, 21/13/5 кв. м., 27/36 этаж фото 41 комн. квартира, 21/13/5 кв. м., 27/36 этаж фото 51 комн. квартира, 21/13/5 кв. м., 27/36 этаж фото 61 комн. квартира, 21/13/5 кв. м., 27/36 этаж фото 71 комн. квартира, 21/13/5 кв. м., 27/36 этаж фото 8

Стоимость 45 000 $

Цена за м2: 2 143 $

Київ
Дніпровський
Стара Дарниця мкр.
Харьковское шоссе, 19Б

  • 1 ком

  • 21 / 13 / 5 м2

  • 27 / 36

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915356
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: смежная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 21
  • Жилая: 13
  • Кухня: 5
  • Этаж: 27
  • Этажей: 36
  • Лифт: есть

Описание

Харківське шосе, 19-Б Квартира повністю готова для проживання або здачі в оренду - продається з усіма меблями та технікою. Поруч трамвайні та автобусні зупинки (можна доїхати до метро Лісова, Чернігівська, Позняки, Харківська), Дарницький залізничний вокзал ? Неймовірний панорамний вид на Харківське шосе, Comfort Town та Дарницьку площу У квартирі є:
— пральна машина
— холодильник
— індукційна варильна поверхня (окрема) — новий бойлер
— витяжка
— шафа та комод
— розкладний двомісний диван
— проведений оптоволоконний інтернет Vodafone (працює під час відключень) . Під час відключень працюють ліфти.
-Встановлення сонячних панелей для будинку — планується влітку. Очікується повна енергонезалежність будинку вже до осені. ? Право власності оформлене. Квартира дуже світла, акуратна та має приємну атмосферу
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 858 499 грн
Ежемесячный платеж:
28 682 грн/мес.