Продажа 1-комнатной квартири Прогресивна вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 11 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 21 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 31 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 41 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 51 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 61 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 71 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 81 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 91 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 101 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 111 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 121 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 131 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 141 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 151 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 161 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 171 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 181 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 191 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 201 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 211 комн. квартира, 38/21/7 кв. м., 3/9 этаж фото 22

Стоимость 36 000 $

Цена за м2: 947 $

Дніпро
Амур-Нижньодніпровський
Сонячний мкр.
Прогресивна вул.

  • 1 ком

  • 38 / 21 / 7 м2

  • 3 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915372
  • Количество комнат: 1
  • Студия: -
  • Общая площадь: 38
  • Жилая: 21
  • Кухня: 7
  • Этаж: 3
  • Этажей: 9
  • Лифт: нет

Описание

Продаж великої 1-кімнатної квартири на ж/м Сонячний — рідкісний варіант у одному з найкращих будинків району!

Будинок із ЧЕРВОНОЇ ЦЕГЛИ — дуже якісний, теплий та надійний. Товстелезні стіни: взимку в квартирі тепло, а влітку — прохолодно навіть у спеку.

Квартира розташована на комфортному 3 поверсі 9-поверхового будинку, не кутова.Ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити ремонт повністю під себе без переплати за чужий ремонт, але жити на найкращому поверсі та в ТОП локації.

Площа майже 40 м? — простора кухня, велика кімната з нішею, яку часто використовують як додаткове спальне місце або кабінет.

У квартирі вже виконані важливі та дорогі роботи:— встановлені нові якісні металопластикові вікна— новий кондиціонер— замінені труби та радіатори опалення

Продаж з меблями та технікою (окрім телевізора).

Один із найкращих будинків на Сонячному:— середина проспекту— друга лінія від набережної— тиша та комфорт— чистий під’їзд— привітні сусіди— доглянутий двір

Поруч абсолютно вся інфраструктура: набережна, магазини, школи, садочки, транспорт, кафе, спортклуби та все необхідне для комфортного життя.До центру міста — всього 5 хвилин.

** Готові брати завдаток вже зараз.До угоди готові з 18.07.2026, коли буде 3 роки праву власності.

Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 486 800 грн
Ежемесячный платеж:
22 945 грн/мес.