Продажа 1-комнатной квартири Володимира Великого вул., 10

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 45/30/6 кв. м., 5/16 этаж фото 11 комн. квартира, 45/30/6 кв. м., 5/16 этаж фото 21 комн. квартира, 45/30/6 кв. м., 5/16 этаж фото 31 комн. квартира, 45/30/6 кв. м., 5/16 этаж фото 41 комн. квартира, 45/30/6 кв. м., 5/16 этаж фото 51 комн. квартира, 45/30/6 кв. м., 5/16 этаж фото 61 комн. квартира, 45/30/6 кв. м., 5/16 этаж фото 71 комн. квартира, 45/30/6 кв. м., 5/16 этаж фото 81 комн. квартира, 45/30/6 кв. м., 5/16 этаж фото 91 комн. квартира, 45/30/6 кв. м., 5/16 этаж фото 101 комн. квартира, 45/30/6 кв. м., 5/16 этаж фото 111 комн. квартира, 45/30/6 кв. м., 5/16 этаж фото 121 комн. квартира, 45/30/6 кв. м., 5/16 этаж фото 13

Стоимость 72 496 $

Цена за м2: 1 611 $

Львовская
Львов
Франківський
Наукова мкр.
Володимира Великого вул., 10

  • 1 ком

  • 45 / 30 / 6 м2

  • 5 / 16

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915414
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 45
  • Жилая: 30
  • Кухня: 6
  • Этаж: 5
  • Этажей: 16
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 1к квартири 45.31 кв. м на вул. Володимира Великого, 10. 5 поверх з 16. Загальна площа 45.31 м² · житлова 30.8 м² · кухня 6.7 м². Стіни з цегли. Побудовано 2023 Можлива переуступка Новобудова Характеристика будівлі: тип будинку (серія): новий фонд Характеристика приміщення: стан квартири: потребує ремонту/ без ремонту / ремонт не завершений • утеплення: зовнішнє
Зовнішня обробка: декоративна штукатурка Підігрів води: бойлер Приміщення: суміжний санвузол Обладнання • меблі • зручності: лічильник на електрику • лічильник на воду • електрика • інтернет Під'їзд: кодовий замок • домофон • протипожежна система Меблі: немає Розташування і оточення: тип двору: внутрішній Особливості планування: панорамні / вітринні вікна
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 994 084 грн
Ежемесячный платеж:
46 208 грн/мес.