Продажа 1-комнатной квартири Данченко Сергея ул., 32

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 36/-/10 кв. м., 6/17 этаж фото 11 комн. квартира, 36/-/10 кв. м., 6/17 этаж фото 21 комн. квартира, 36/-/10 кв. м., 6/17 этаж фото 31 комн. квартира, 36/-/10 кв. м., 6/17 этаж фото 41 комн. квартира, 36/-/10 кв. м., 6/17 этаж фото 51 комн. квартира, 36/-/10 кв. м., 6/17 этаж фото 61 комн. квартира, 36/-/10 кв. м., 6/17 этаж фото 71 комн. квартира, 36/-/10 кв. м., 6/17 этаж фото 81 комн. квартира, 36/-/10 кв. м., 6/17 этаж фото 91 комн. квартира, 36/-/10 кв. м., 6/17 этаж фото 10

Стоимость 73 000 $

Цена за м2: 2 028 $

Київ
Подільський
Замковище мкр.
Данченко Сергея ул., 32

  • 1 ком

  • 36 / - / 10 м2

  • 6 / 17

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915416
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 36
  • Кухня: 10
  • Этаж: 6
  • Этажей: 17
  • Лифт: есть

Описание

1к, С.Данченка, 32, Подільський район
Затишна, сучасна, комфортна однокімнатна квартира в ЖК 'Новомостицько-Замковецький' Подільський район
м. Києва
Укомплектована всім необхідним для комфортного проживання.
Прекрасне планування
Сучасний євроремонт
Якісні меблі від 'Віяр' виготовлені на замовлення
Техніка-кондиціонер, бойлер на 80 літрів, варильна поверхня холодильник, електродуховка, мікрохвильова піч, пилосос, дошка для прасування, чайник, телевізор, є Wi-Fi
Балкон 10 м із вбудованими шафками, з виходом на кухню та в кімнату,
У будинку ОСББ, власна котельня, лічильники на тепло
У будинку два сучасні ліфти (вантажний і пасажирський)
Чудова інфраструктура: на першому поверсі будинку магазин і кафе, в пішій доступності відділення банку, банкомат, аптека, лікарня, поліклініка, дитячий садок, дитячий майданчик, школа, зелена зона, відділення пошти, нова пошта, бювет, кафе, ресторан, магазин, ТРЦ, супермаркет, зупинка громадського транспорту
До метро 'Почайна' 6.8 км (на машині 15 хвилин, маршрутка 20-25 хвилин)
До метро 'Мінська' 5.7 км-аналогічно
Неподалік будується станція метро
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 014 900 грн
Ежемесячный платеж:
46 529 грн/мес.
Увага!