Продажа 3-комнатной квартири Прибузька вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 13 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 23 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 33 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 43 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 53 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 63 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 73 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 83 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 93 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 103 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 113 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 123 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 133 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 143 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 153 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 163 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 173 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 183 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 193 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 203 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 213 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 223 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 233 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 243 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 253 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 263 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 273 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 283 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 293 комн. квартира, 105/60/19 кв. м., 5/11 этаж фото 30

Стоимость 99 000 $

Цена за м2: 943 $

Хмельницкая
Хмельницкий
Поділ
Прибузька вул.

  • 3 ком

  • 105 / 60 / 19 м2

  • 5 / 11

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915420
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 105
  • Жилая: 60
  • Кухня: 19
  • Этаж: 5
  • Этажей: 11
  • Лифт: нет

Описание

Велика 3-х кімнатна квартира в ЦЕНТРІ від ВЛАСНИКА Дуже світла, тепла і простора 3-х кімнатна квартира з гарним виглядом з вікна на середньому 5 поверсі 10 поверхового будинку в центрі міста від власника. Здана і заселена новобудова.
Підключені всі комунікаціі, прямі розрахунки з Обленерго, працює ліфт, створене ОСББ, встановленно відео нагляд.
Закритий двір. Є дизайн проект, згідно якого вже зроблено незначне перепланування, розведена вся електрика, вимуровані ніші під шафи. Встановлений італійський котел ВAXI. Велика панорама з кухні і панорамне вікно з спальні.
Спальня - 25м2 з двома вікнами. Вітальна 20, 4 м2 з двома вікнами. При необхідності, квартиру можна перепланувати в 4-х кімнатну. Всі вікна на схід, одне на південь, одне - на північний схід. Гарний вигляд з вікна, який не забудують. Стіни з цегли, утеплення - мінвата плюс облицювальна цегла. Товщина зовнішніх стін 65 см. Чудове місце розташування в самому центрі. Все поруч. Добре розвинена інфраструктура і транспортна розвязка. Оформлення 2% сплочує покупець.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 088 699 грн
Ежемесячный платеж:
63 101 грн/мес.
Увага!