Продажа 3-комнатной квартири вул. Олега Мудрака (Генерала Наумова), 31А

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 69/44/8 кв. м., 12/12 этаж фото 13 комн. квартира, 69/44/8 кв. м., 12/12 этаж фото 23 комн. квартира, 69/44/8 кв. м., 12/12 этаж фото 33 комн. квартира, 69/44/8 кв. м., 12/12 этаж фото 43 комн. квартира, 69/44/8 кв. м., 12/12 этаж фото 53 комн. квартира, 69/44/8 кв. м., 12/12 этаж фото 63 комн. квартира, 69/44/8 кв. м., 12/12 этаж фото 73 комн. квартира, 69/44/8 кв. м., 12/12 этаж фото 83 комн. квартира, 69/44/8 кв. м., 12/12 этаж фото 93 комн. квартира, 69/44/8 кв. м., 12/12 этаж фото 103 комн. квартира, 69/44/8 кв. м., 12/12 этаж фото 113 комн. квартира, 69/44/8 кв. м., 12/12 этаж фото 123 комн. квартира, 69/44/8 кв. м., 12/12 этаж фото 13

Стоимость 74 000 $

Цена за м2: 1 072 $

Київ
Святошинський
Новобіличі мкр.
вул. Олега Мудрака (Генерала Наумова), 31А

  • 3 ком

  • 69 / 44 / 8 м2

  • 12 / 12

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915458
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 69
  • Жилая: 44
  • Кухня: 8
  • Этаж: 12
  • Этажей: 12
  • Лифт: есть

Описание

Продається простора, затишна 3-кімнатна квартира на вул Олега Мудрака/ Генерала Наумова/, 31А у Святошинському р-ні (Новобіличі), метро Академмістечко 7 хв. на маршрутці. Дім панельний, 12-поверховий, у нормальному технічному стані. Квартира розташована на 12 поверсі, з вікон - мальовничі краєвиди, встановлена сигналізація, вікна металопластикові (двокамерні), замінені труби водопостачання, електропроводка, сантехніка. Два кондиціонери, лічильники на воду. Підлога - ламінат, висота стелі 2, 5 м, кімнати роздільні, просторі, санвузол роздільний, загальна площа 69 м2, житлова 44 м2 кухня 8 м2. Тихий двір, доброзичливі сусіди, поруч ліс, супермаркети, навчальні та медичні заклади. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 056 200 грн
Ежемесячный платеж:
47 166 грн/мес.