Продажа 1-комнатной квартири вул. Соборна (Леніна)

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 11 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 21 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 31 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 41 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 51 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 61 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 71 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 81 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 91 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 101 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 111 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 121 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 131 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 141 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 151 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 161 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 171 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 181 комн. квартира, 43/25/9 кв. м., 2/9 этаж фото 19

Стоимость 53 466 $

Цена за м2: 1 243 $

Киевская
Бучанский
Софіївська Борщагівка
вул. Соборна (Леніна)

  • 1 ком

  • 43 / 25 / 9 м2

  • 2 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915521
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 43
  • Жилая: 25
  • Кухня: 9
  • Этаж: 2
  • Этажей: 9
  • Лифт: есть

Описание

Соборна вулиця, Будинок 1блочні, 2025Продаж по єОселі та сертифікатах! ЖК Sense City — здача у 2026 році Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира площею 43,8 м? у новому житловому комплексі Sense City, що знаходиться у Софіївській Борщагівці поруч із Києвом. Продумане планування квартири забезпечує комфортний розподіл простору:
• велика житлова кімната — 25,1 м?
• окрема кухня — 9,3 м?
• санвузол — 4,9 м?
• засклена лоджія — 4,5 м? Завдяки вдалому плануванню квартира підійде як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду. Комплекс будується за монолітно-каркасною технологією та належить до комфорт-класу. Для будівництва використовуються керамоблоки, а фасад утеплюється мінеральною ватою, що забезпечує хорошу тепло- та шумоізоляцію. Переваги ЖК:
• малоповерхова забудова — 7–9 поверхів
• висота стелі — 2,7 м
• індивідуальне опалення у квартирі
• закрита територія без авто
• гостьовий, багаторівневий наземний та підземний паркінг
• генератори та резервне живлення у будинках
• облаштоване укриття та підземний паркінг Квартира продається без ремонту, що дозволяє реалізувати власний дизайн та облаштувати простір під себе. Документи на земельну ділянку:
• договір купівлі-продажу від 16.11.2021
• кадастровий номер: 3222486200:03:001:0051 Sense City — сучасний житловий комплекс із комфортним середовищем для життя, продуманою інфраструктурою та зручним сполученням із Києвом.
Подробнее