Продажа 1-комнатной квартири Ревуцкого ул., 40Г

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 11 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 21 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 31 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 41 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 51 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 61 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 71 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 81 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 91 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 101 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 111 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 121 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 131 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 141 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 151 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 161 комн. квартира, 51/19/14 кв. м., 3/26 этаж фото 17

Стоимость 107 000 $

Цена за м2: 2 098 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Ревуцкого ул., 40Г
м. Харківська

  • 1 ком

  • 51 / 19 / 14 м2

  • 3 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915594
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 51
  • Жилая: 19
  • Кухня: 14
  • Этаж: 3
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

Продається видова, простора, затишна, квартира в сучасному житловому комплексі Києва, ЖК Лебединий по вулиці Ревуцького 40Г біля метро Харківська.
Квартира на зручному третьому поверсі з видом на озеро Лебедине. Виконаний сучасний ремонт з використанням матеріалів найкращої якості (для себе). Укомплектована абсолютно всім для комфортного проживання, спальня з мальовничим краєвидом з вікна та широким двоспальним ліжком, кухня з сучасними меблями та технікою, є посудомийна та пральна машини, великий холодильник, варочна поверхня, духова шафа і мікрохвильова піч. Є простора лоджія, теж з чудовим краєвидом та зручними місцями зберігання. Тепла підлога розташована в передпокої, кухні і ванній кімнаті. Встановлені лічильники на всі ресурси.
Додатково можна придбати паркомісце, розташоване на першому поверсі підземного паркінгу. Розміри паркомісця 2,90× 5,80 дозволять розмістити авто будь-якого класу.
Інфраструктура поруч з ЖК Лебединий заслуговує окремої уваги! В ЖК встановлені генератори.
Район побудований таким чином, що все є і все поруч. Кав'ярні, магазини, супермаркети, дошкільні та шкільні навчальні заклади, банки, клініка, ветклініка, спорткомплекси, широки дороги і, метро!
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 419 100 грн
Ежемесячный платеж:
68 200 грн/мес.
Увага!