Продажа 3-комнатной квартири Олеся Гончара ул., 62

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 13 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 23 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 33 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 43 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 53 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 63 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 73 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 83 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 93 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 103 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 113 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 123 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 133 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 143 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 153 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 163 комн. квартира, 98/55/12 кв. м., 4/12 этаж фото 17

Стоимость 225 000 $

Цена за м2: 2 296 $

Київ
Шевченківський
Історичний центр мкр.
Олеся Гончара ул., 62
м. Золоті ворота

  • 3 ком

  • 98 / 55 / 12 м2

  • 4 / 12

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915654
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 98
  • Жилая: 55
  • Кухня: 12
  • Этаж: 4
  • Этажей: 12
  • Лифт: есть

Описание

Розташована в самому серці Києва на вулиці Олеся Гончара, 62, у знаковому Міністерському будинку - добротна споруда з активним ОСББ. Правління складається виключно з мешканців, що гарантує прозоре управління та постійне вдосконалення інфраструктури.
Будинок та автономність:
Автономне електропостачання: встановлено інвертор та акумуляторні батареї будинок залишається повністю функціональним під час відключень.
Матеріал: цегла, теплий, добре ізольований.
Метро: Університет, Золоті Ворота та Вокзальна у пішохідній доступності
До Хрещатика: 5 хвилин на авто
Поруч: площа Перемоги, універмаг «Україна», парки, ботанічний сад
Інфраструктура: ресторани, кафе, банки, супермаркети, салони все в кількох кроках.
Переваги планування:
Двостороння квартира: вікна у двох напрямках вулиця Олеся Гончара та тихий зелений двір
Кімната (21, 0 м²): найбільша ідеальна вітальня, вікна у двір
Кімната (18, 1 м²): спальня з виходом на балкон, вул. Олеся Гончара
Кімната (16, 2 м²): спальня з виходом на балкон, тихий двір
Великий хол (20, 1 м²): просторий вхід місце для гардеробу та вільного руху
Кухня (12, 3 м²): окрема, функціональна
Роздільний санвузол: ванна кімната (3, 8 м²) та туалет (1, 1 м²) повністю окремі
Два балкони: один з виходом з кухні на вул. Гончара, другий з у двір
Не кутова квартира: рівномірно тепла взимку, без промерзаючих стін.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
9 292 500 грн