Продажа 2-комнатной квартири Очеретяна вул., 23

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 52/25/12 кв. м., 7/16 этаж фото 12 комн. квартира, 52/25/12 кв. м., 7/16 этаж фото 22 комн. квартира, 52/25/12 кв. м., 7/16 этаж фото 32 комн. квартира, 52/25/12 кв. м., 7/16 этаж фото 42 комн. квартира, 52/25/12 кв. м., 7/16 этаж фото 52 комн. квартира, 52/25/12 кв. м., 7/16 этаж фото 62 комн. квартира, 52/25/12 кв. м., 7/16 этаж фото 7

Стоимость 73 654 $

Цена за м2: 1 416 $

Львовская
Львов
Шевченківський
Збоїща мкр.
Очеретяна вул., 23

  • 2 ком

  • 52 / 25 / 12 м2

  • 7 / 16

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915690
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 52
  • Жилая: 25
  • Кухня: 12
  • Этаж: 7
  • Этажей: 16
  • Лифт: нет

Описание

Очеретяна вулиця, 312021Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в ЖК Щедрик - чудовий варіант для тих хто цінує комфорт, тишу та вдалу локацію поруч із природою та всією інфраструктурою міста.
Локація: Збоїща, вул. Очеретяна (Шевченківський район).
Площа: 52.61 м?
Кухня: 12.67 м?
?Поверх: 7 з 9
Секція : 1
Стан: від забудовника.
Здача 4 кв 2027р.
Переваги:
- балкон
- монолітно-каркасна технологія будівництва
- внутрішні стіни – керамоблок
- підземний паркінг
- раціональне планування
- власна територія, впорядковані зони відпочинку та зручна соціальна взаємодія
- сучасний житловий комплекс
- хороша транспортною доступністю
Ідеально підійде:
– для сім’ї, яка цінує комфорт і простір
– для інвесторів під здачу в оренду
Телефонуйте, щоб дізнатися деталі та забронювати квартиру!
Є багато варіантів квартир в цьому ЖК
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 041 910 грн
Ежемесячный платеж:
46 946 грн/мес.