Продажа 1-комнатной квартири просп. Воскресенський (Перова), 16

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 39/19/7 кв. м., 7/9 этаж фото 11 комн. квартира, 39/19/7 кв. м., 7/9 этаж фото 21 комн. квартира, 39/19/7 кв. м., 7/9 этаж фото 31 комн. квартира, 39/19/7 кв. м., 7/9 этаж фото 41 комн. квартира, 39/19/7 кв. м., 7/9 этаж фото 51 комн. квартира, 39/19/7 кв. м., 7/9 этаж фото 61 комн. квартира, 39/19/7 кв. м., 7/9 этаж фото 71 комн. квартира, 39/19/7 кв. м., 7/9 этаж фото 81 комн. квартира, 39/19/7 кв. м., 7/9 этаж фото 91 комн. квартира, 39/19/7 кв. м., 7/9 этаж фото 101 комн. квартира, 39/19/7 кв. м., 7/9 этаж фото 111 комн. квартира, 39/19/7 кв. м., 7/9 этаж фото 121 комн. квартира, 39/19/7 кв. м., 7/9 этаж фото 13

Стоимость 45 500 $

Цена за м2: 1 167 $

Київ
Дніпровський
Воскресенка мкр.
просп. Воскресенський (Перова), 16
м. Дарниця

  • 1 ком

  • 39 / 19 / 7 м2

  • 7 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915778
  • Количество комнат: 1
  • Студия: -
  • Общая площадь: 39
  • Жилая: 19
  • Кухня: 7
  • Этаж: 7
  • Этажей: 9
  • Лифт: нет

Описание

Воскресенський проспект, 16-Бпанельні, 1974Продаж однокімнатної квартири
проспект Воскресенський, 16Б Хороший варіант для життя без затяжного ремонту: основне вже зроблено, квартира у стані “заїхав — поклеїв шпалери — живеш”. Функціональне планування з великою кімнатою майже 20 м?. Від забудовника передбачене зонування під спальне місце або гардероб. Є балкон та тераса, що для однокімнатної квартири зустрічається нечасто. У квартирі:
— газ
— якісний ремонт
— повністю готовий санвузол
— укомплектована кухня
— замінені всі вікна
— зроблений балкон
— стіни вже вишпакльовані та підготовлені під фарбування або шпалери Квартира добре підійде як для власного проживання, так і під орендний бізнес — формат, який завжди має попит. Будинок розташований у зеленому районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч магазини, транспорт, школи, садочки та місця для прогулянок. Документи готові до угоди. Без доручень та зареєстрованих.
Розглядаємо готівковий розрахунок та державні програми: єВідновлення, постанови, ваучери тощо. Торг на шпалери — доречний ? Перегляди за домовленістю.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 879 149 грн
Ежемесячный платеж:
29 001 грн/мес.
Увага!