Продажа 1-комнатной квартири вул. Андрія Верхогляда (Михайла Драгомирова), 14

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 55/38/12 кв. м., 26/31 этаж фото 11 комн. квартира, 55/38/12 кв. м., 26/31 этаж фото 21 комн. квартира, 55/38/12 кв. м., 26/31 этаж фото 31 комн. квартира, 55/38/12 кв. м., 26/31 этаж фото 41 комн. квартира, 55/38/12 кв. м., 26/31 этаж фото 51 комн. квартира, 55/38/12 кв. м., 26/31 этаж фото 61 комн. квартира, 55/38/12 кв. м., 26/31 этаж фото 71 комн. квартира, 55/38/12 кв. м., 26/31 этаж фото 81 комн. квартира, 55/38/12 кв. м., 26/31 этаж фото 91 комн. квартира, 55/38/12 кв. м., 26/31 этаж фото 101 комн. квартира, 55/38/12 кв. м., 26/31 этаж фото 111 комн. квартира, 55/38/12 кв. м., 26/31 этаж фото 121 комн. квартира, 55/38/12 кв. м., 26/31 этаж фото 13

Стоимость 168 000 $

Цена за м2: 3 055 $

Київ
Печерський
Чорна Гора мкр.
вул. Андрія Верхогляда (Михайла Драгомирова), 14
м. Звіринецька

  • 1 ком

  • 55 / 38 / 12 м2

  • 26 / 31

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915874
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 55
  • Жилая: 38
  • Кухня: 12
  • Этаж: 26
  • Этажей: 31
  • Лифт: есть

Описание

Пропонується до продажу сучасна видова дизайнерська квартира в житловому комплексі бізнес класу 'Delmar'

Функціональне планування:
• кухня-вітальня: 20 м²
• Спальня: 15м²
• Санвузол: 4,5м²
• Дві гардеробні.

У квартирі виконано дизайнерський ремонт з використанням високоякісних матеріалів, сучасних технічних рішень та автоматизації.

КВАРТИРА ОБЛАДНАНА: системою кондиціювання, канальною системою витяжки з санвузла та госп приміщення, внутрішньопідлоговими конвекторами із системою терморегуляції, теплою підлогою, стабілізатором напруги, електрокотлами, бойлерами, системою запобігання затопленню, домофоном, заведено інтернет (оптоволокно), всі меблі виконані під замовлення, вся побутова техніка Fabiano, досконало обладнана кухня.

Житловий комплекс 'Delmar' має власну інфраструктуру. На перших двох поверхах — комерційні приміщення, призначені для офісів та сервісних послуг. Прибудинкова територія буде закрита для сторонніх, зі своїм міні-парком, спортивним майданчиком та дитячою ігровою зоною. Крім цього, в ЖК є паркінг, а його територія охороняється, що забезпечує безпеку авто мешканців.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
6 938 399 грн
Ежемесячный платеж:
107 081 грн/мес.
Увага!