Продажа 1-комнатной квартири Кульженков Семьи ул. (Дегтяренко Петра)

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 34/-/9 кв. м., 23/25 этаж фото 11 комн. квартира, 34/-/9 кв. м., 23/25 этаж фото 21 комн. квартира, 34/-/9 кв. м., 23/25 этаж фото 31 комн. квартира, 34/-/9 кв. м., 23/25 этаж фото 41 комн. квартира, 34/-/9 кв. м., 23/25 этаж фото 51 комн. квартира, 34/-/9 кв. м., 23/25 этаж фото 6

Стоимость 66 975 $

Цена за м2: 1 970 $

Київ
Оболонський
Мінський мкр.
Кульженков Семьи ул. (Дегтяренко Петра)

  • 1 ком

  • 34 / - / 9 м2

  • 23 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915885
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 34
  • Кухня: 9
  • Этаж: 23
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Сім'ї Кульженків (Дегтяренка Петра), 37 Простора студія з панорамним краєвидом. Кімната- студіо 19 кв. м. , просторий балкон, великий санвузол 4, 5 кв. м, новий бойлер, пральна машина. У кімнаті повноцінний двоспальний диван, письмовий стіл, кухонні меблі та техніка. В будинку є резервне живлення - по тісно працює ліфт, вода, відео нагляд. Поруч зі входом будинку укриття з вільним доступом. Розвинена інфраструктура- магазини, кав`ярні, МакДональдз будується, дитячі майданчики, парк, озеро . Метро Мінська чи Героїв Дніпра - 3 зупинки ЖК Яскравий під'їзди охайні. 'Сільпо', 'Леруа Мерлен', Перша дитяча Академія 'Оболонь', школа 29, Райффайзен Банк Аваль, ліфт, магазин, код.замок, зелено, затишно. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 766 067 грн
Ежемесячный платеж:
42 689 грн/мес.