Продажа 1-комнатной квартири просп. Героїв Небесної Сотні, 40/1

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 34/15/12 кв. м., 3/10 этаж фото 11 комн. квартира, 34/15/12 кв. м., 3/10 этаж фото 21 комн. квартира, 34/15/12 кв. м., 3/10 этаж фото 31 комн. квартира, 34/15/12 кв. м., 3/10 этаж фото 41 комн. квартира, 34/15/12 кв. м., 3/10 этаж фото 51 комн. квартира, 34/15/12 кв. м., 3/10 этаж фото 61 комн. квартира, 34/15/12 кв. м., 3/10 этаж фото 71 комн. квартира, 34/15/12 кв. м., 3/10 этаж фото 81 комн. квартира, 34/15/12 кв. м., 3/10 этаж фото 91 комн. квартира, 34/15/12 кв. м., 3/10 этаж фото 101 комн. квартира, 34/15/12 кв. м., 3/10 этаж фото 111 комн. квартира, 34/15/12 кв. м., 3/10 этаж фото 12

Стоимость 64 000 $

Цена за м2: 1 882 $

Киевская
Бучанский
Софіївська Борщагівка
просп. Героїв Небесної Сотні, 40/1

  • 1 ком

  • 34 / 15 / 12 м2

  • 3 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915894
  • Количество комнат: 1
  • Студия: -
  • Общая площадь: 34
  • Жилая: 15
  • Кухня: 12
  • Этаж: 3
  • Этажей: 10
  • Лифт: есть

Описание

проспект Героїв Небесної Сотні, 40/1цегляний будинок, 202052750
Продається затишна і світла 1к квартира, С.Софіївська Борщагівка, ЖК Львівський. Квартира знаходиться на комфортному третьому поверсі 10-ти поверхового будинку. В квартирі залишаються меблі і техніка: телевізор, холодильник, пральна машина. Є гардеробна у спальні і кондиціонер. Тепла підлога у ванній кімнаті.
Поряд зупинка громадського транспорту , 2 АТБ, фора, торгівельний центр, сільпо. Все в пішій доступності. До самого жк під?їжджає шкільний автобус і забирає діток. ЖК не закритого типу , але дуже доглянутий і має свою інфраструктуру: дит майданчик, аптеки, кав?ярні, магазини, приватний дит садок, розвивальні кімнати, піцерії і т.д. Є підземний паркінг. Загальна площа 33,6 кв.м. Квартира дуже тепла і світла . Вода в квартирі є завжди, навіть під час відключення світла. В літній період в квартирі не жарко , бо вікна виходять у двір. Телефонуйте для перегляду в зручний для Вас час! Квадратні метри, щасливі моменти!
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 643 200 грн
Ежемесячный платеж:
40 792 грн/мес.
Увага!