Продажа 1-комнатной квартири просп. Воскресенський (Перова), 40

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 11 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 21 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 31 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 41 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 51 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 61 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 71 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 81 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 91 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 101 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 111 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 121 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 131 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 141 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 151 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 161 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 171 комн. квартира, 31/14/6 кв. м., 3/5 этаж фото 18

Стоимость 41 000 $

Цена за м2: 1 323 $

Київ
Дніпровський
Воскресенка мкр.
просп. Воскресенський (Перова), 40

  • 1 ком

  • 31 / 14 / 6 м2

  • 3 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915908
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 31
  • Жилая: 14
  • Кухня: 6
  • Этаж: 3
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

Продаж 1-кімнатної квартири, Воскресенка, проспект Воскресенський, Київ. Пропонується затишна 1-кімнатна квартира, розташована на 3-му поверсі 5-поверхового панельного житлового будинку в одному з найзручніших районів Воскресенки. Характеристики: Загальна площа — 31,4 м² Поверх — 3. Функціональне планування: окрема кімната, компактна кухня, суміщений санвузол. Стан квартири: Сучасний косметичний ремонт. Квартира повністю готова до заселення.
Газ, гаряча та холодна вода, батареї чавунні. Лічильники на воду та електрику. Вікна на кухні та в кімнаті замінені на мет/пластикові. Меблі та техніка залишаються. Квартира одностороння, всі вікна виходять на проспект Воскресенський. Квартира знаходиться в середині будинку. Під'їзд у хорошому стані.
Будинок розташовано в зручній локації поряд є дитячий садок та школи. Район тихий, немає поряд величезних житлових комплексів. Поруч парк Аврора, безліч магазинів, ринки, ТРЦ, будівельний гіпермаркет, величезний лікувальний комплекс із поліклінікою та лікарнею.
Зручна транспортна розв'язка – трамваї, маршрутки, автобуси до метро Лівобережна, Чернігівська, Дарниця, а також на правий берег міста. 10 хвилин на транспорті до метро Лівобережна і Дарниця.
Документам понад 3 роки
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 693 299 грн
Ежемесячный платеж:
26 132 грн/мес.
Увага!