Продажа 1-комнатной квартири вул. Прикордонника Лазаренка (Ярославська вул.), .

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 37/-/13 кв. м., 8/9 этаж фото 11 комн. квартира, 37/-/13 кв. м., 8/9 этаж фото 21 комн. квартира, 37/-/13 кв. м., 8/9 этаж фото 31 комн. квартира, 37/-/13 кв. м., 8/9 этаж фото 41 комн. квартира, 37/-/13 кв. м., 8/9 этаж фото 51 комн. квартира, 37/-/13 кв. м., 8/9 этаж фото 61 комн. квартира, 37/-/13 кв. м., 8/9 этаж фото 7

Стоимость 27 499 $

Цена за м2: 743 $

Черкаська
Черкассы
Соснівський
Луначарський мкр.
вул. Прикордонника Лазаренка (Ярославська вул.), .

  • 1 ком

  • 37 / - / 13 м2

  • 8 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212915921
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 37
  • Кухня: 13
  • Этаж: 8
  • Этажей: 9
  • Лифт: есть

Описание

1-кім кв ПЗР р-н авторинку. Цегла. 37,8м2.
Продається 1-кім квартира в ПЗР, р-н авторинку. Загальна площа 37, 8м2. Квартира знаходиться на 8 поверсі 9-ти поверхового цегляного будинку, вул. Прикордонника Лазаренка (Ярославська), буд. 10. Кімната 13,4м2. Коридор 7,3м2, ванна 4,0м2, кухня 13,1м2. Житловий стан, склопакети. Замінені труби на металопластикові. Поміняний каналізаційний стояк. Поруч дu002Fс, школа 27,28,32, ринок, маг. АТБ, Sport Life. 27499 $ Вигідна пропозиція як для особистого проживання, так і під здачу для квартирантів. Запрошуємо на перегляди квартири, телефонуйте..
Комфорт: Ванна;
Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід;
Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Аптека, Дитячий садок, Ринок, Дитячий майданчик, Школа, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту;
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 135 708 грн
Ежемесячный платеж:
17 527 грн/мес.
Увага!