Продажа 1-комнатной квартири вул. Князя Романа Мстиславича (Генерала Жмаченка)

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 47/-/22 кв. м., 5/26 этаж фото 11 комн. квартира, 47/-/22 кв. м., 5/26 этаж фото 21 комн. квартира, 47/-/22 кв. м., 5/26 этаж фото 31 комн. квартира, 47/-/22 кв. м., 5/26 этаж фото 41 комн. квартира, 47/-/22 кв. м., 5/26 этаж фото 51 комн. квартира, 47/-/22 кв. м., 5/26 этаж фото 6

Стоимость 78 900 $

Цена за м2: 1 679 $

Київ
Дніпровський
Північно-Броварський мкр.
вул. Князя Романа Мстиславича (Генерала Жмаченка)

  • 1 ком

  • 47 / - / 22 м2

  • 5 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212916276
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 47
  • Кухня: 22
  • Этаж: 5
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

1-кімнатна квартира в ЖК “Новий Автограф” | 47,6 м² | 1 будинок

Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК ЖК Новий Автограф, 1 будинок.

Квартира розташована на 5 поверсі, загальна площа — 47,6 м².
Раціональне та зручне планування дозволяє легко реалізувати сучасний дизайн під себе: велика кухня-вітальня, окрема спальня та санвузол.

Стан — після забудовника, що дає можливість зробити ремонт повністю під власний стиль та бюджет без переплат за чужі рішення.

Переваги ЖК:

* сучасний житловий комплекс комфорт-класу
* закрита територія з охороною
* підземний паркінг
* дитячі та відпочинкові зони
* зручна транспортна доступність

Квартира добре підходить як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду — локація та метраж дають стабільний попит.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 258 570 грн
Ежемесячный платеж:
50 289 грн/мес.