Продажа 5-комнатной квартири Виконкомівська вул., 16

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
5 комн. квартира, 89/79/10 кв. м., 2/3 этаж фото 1

Стоимость 50 000 $

Цена за м2: 562 $

Дніпро
Центральний
Центр мкр.
Виконкомівська вул., 16

  • 5 ком

  • 89 / 79 / 10 м2

  • 2 / 3

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212916327
  • Количество комнат: 5
  • Студия: -
  • Общая площадь: 89
  • Жилая: 79
  • Кухня: 10
  • Этаж: 2
  • Этажей: 3
  • Лифт: нет

Описание

Продаж 5-к квартири 87 кв.м в центрі Дніпра, вул. Виконкомівська (Катерининка)
Продається простора 5-кімнатна квартира в історичному центрі міста по вулиці Виконкомівській. Будинок — класична «катерининка» з товстими стінами та високим потенціалом для реконструкції.
Загальна площа: 87.2 кв.мПоверх: 2 / 3
Стан: Під ремонт (ідеально під індивідуальне планування або комерцію)
Переваги локації:Самий центр міста, елітний та затребуваний район.
Поруч Катеринославський бульвар (Катерининська площа).
Уся необхідна інфраструктура, ресторани, бізнес-центри та транспорт у кроковій доступності.
Квартира чудово підійде як для великої родини, так і під інвестицію: сучасний офіс, IT-хаб, салон або преміальну оренду.
Ціна: 50 000+5%
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 064 999 грн
Ежемесячный платеж:
31 869 грн/мес.