Продажа 1-комнатной квартири Харьковское шоссе, 63

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 11 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 21 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 31 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 41 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 51 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 61 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 71 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 81 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 91 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 101 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 111 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 121 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 131 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 141 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 151 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 161 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 171 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 181 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 191 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 201 комн. квартира, 39/18/8 кв. м., 1/16 этаж фото 21

Стоимость 57 000 $

Цена за м2: 1 462 $

Київ
Дарницький
Харківський мкр.
Харьковское шоссе, 63
м. Харківська

  • 1 ком

  • 39 / 18 / 8 м2

  • 1 / 16

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212916380
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 39
  • Жилая: 18
  • Кухня: 8
  • Этаж: 1
  • Этажей: 16
  • Лифт: есть

Описание

Харківське шосе, 63
Пропоную 1-кімнатну квартиру

Загальна площа 39/18/8 кв м
Квартира знаходиться на 1 високому поверсі 16 поверхового будинку.

Сучасний та якісний ремонт з новими меблями та технікою.

До продажу квартира повністю укомплектована всією необхідною технікою та меблями,
все лишається новому власнику!!!

- кімната з новим двоспальним ліжком та матрасом, велика вмістка шафа,
крісло, журнальний столик та полиці, кондиціонер;

- невелика вбудована кухня з варильною поверхнею та духовою шафою, електрочайником,
круглий стіл з кріслами:

- з кухні вихід на засклений балкон з холодильником та кріслами і столиком, де можна
відпочити на свіжому повітрі;

- ванна кімната з пральною машиною та бойлером, унітазом, відкритою душовою кабіною.
- невелика прихожа з вішалкою, дзеркалом та лавкою.

Нові міжкімнатні двері, металеві вхідні двері, нові радіатори на опалення
Є все для комфортного проживання.

Зробимо прибирання і можна заїздити з валізою, як в отель 'все включено'.
Конс'єрж, затишна територія, поруч бювет.

Документи готові, більше 3 років, в квартирі ніхто не прописаний, можна виходити на угоду!

Квартира має чудове місце розташування з розвиненою інфраструктурою

У пішій доступності знаходяться велика кількість магазинів, ресторани, школи, дитячі садки,
поліклініка, лікарня 'червоний хутір' стоматологічний кабінет.
Поруч чудовий парк Партизанської слави з озерами для прогулянок та відпочинку.