Продажа 3-комнатной квартири Студинського вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 83/56/20 кв. м., 6/9 этаж фото 13 комн. квартира, 83/56/20 кв. м., 6/9 этаж фото 23 комн. квартира, 83/56/20 кв. м., 6/9 этаж фото 33 комн. квартира, 83/56/20 кв. м., 6/9 этаж фото 43 комн. квартира, 83/56/20 кв. м., 6/9 этаж фото 53 комн. квартира, 83/56/20 кв. м., 6/9 этаж фото 63 комн. квартира, 83/56/20 кв. м., 6/9 этаж фото 7

Стоимость 120 350 $

Цена за м2: 1 450 $

Львовская
Львов
Шевченківський
Збоїща мкр.
Студинського вул.

  • 3 ком

  • 83 / 56 / 20 м2

  • 6 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212916388
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 83
  • Жилая: 56
  • Кухня: 20
  • Этаж: 6
  • Этажей: 9
  • Лифт: нет

Описание

вулиця Кирила Студинського, Будинок 1Простора квартира площею 83 м? без урахування тераси, розташована на 6 поверсі. Будинок на завершальній стадії будівництва, здача запланована на 4 квартал 2026 року. Вартість — 1425 $/м?, можливий торг.
Загальна вартість квартири — орієнтовно 120 350 $. Є можливість одразу придбати паркомісце в цьому ж ЖК — 25 000 $. Переваги квартири:
велика площа — 83 м? без тераси;
к-сть житлових кімнат - 3.
6 поверх — комфортна висота, гарний краєвид і достатньо світла;
чудовий краєвид з вікон;
неймовірний панорамний вид на Львів з тераси;
квартира ще на стадії будівництва, тому є можливість внести власні корекції у планування;
на об’єкті активно працює велика кількість будівельників, тому зміни можна узгодити та реалізувати простіше саме зараз;
простір можна адаптувати під себе: зробити велику кухню-вітальню, окремі спальні, кабінет, гардеробну чи інші функціональні зони;
продаж напряму від власника, без комісії агентства. Переваги ЖК та локації: ЖК Шелест — сучасний житловий комплекс у Шевченківському районі Львова. Локація поєднує спокій житлового району, близькість до зелених зон і зручний доїзд до центру міста. Поруч — перспективний район, що активно розвивається, зелена зона, міська інфраструктура, транспортне сполучення та швидкий доступ до основних районів Львова. До центру міста близько 5 км, що зручно як для власного проживання, так і для інвестиції.
Подробнее

Видео объекта