Продажа 1-комнатной квартири вул. Ґарета Джонса (Сім'ї Хохлових)

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 43/-/19 кв. м., 4/8 этаж фото 11 комн. квартира, 43/-/19 кв. м., 4/8 этаж фото 21 комн. квартира, 43/-/19 кв. м., 4/8 этаж фото 31 комн. квартира, 43/-/19 кв. м., 4/8 этаж фото 41 комн. квартира, 43/-/19 кв. м., 4/8 этаж фото 51 комн. квартира, 43/-/19 кв. м., 4/8 этаж фото 6

Стоимость 108 500 $

Цена за м2: 2 523 $

Київ
Шевченківський
Лук'янівка мкр.
вул. Ґарета Джонса (Сім'ї Хохлових)
м. Лук'янівська

  • 1 ком

  • 43 / - / 19 м2

  • 4 / 8

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212916442
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 43
  • Кухня: 19
  • Этаж: 4
  • Этажей: 8
  • Лифт: нет

Описание

Продажа квартири ЖК Unit Home

Шевченківський р-н

вул. Ґарета Джонса

метро Дорогожичі/Лукʼянівська

Продається квартира в інноваційному житловому комплексі Unit Home

Характеристики:

- Поверх 4/8
- Площа 43,4 м2
- Житлова 12.9 м2
- Кухня-вітальня 19,6 м2
- Балкон 1.6 м2
Планування функціональне, з просторою кухнею-вітальнею.
Вікна виходять в тихий та спокійний двір.
Секція: А0601

Переваги:

- сучасний житловий комплекс бізнес-класу (найближчим часом таких якісних не будуватимуть)
- закрита територія, охорона
- стильні та сучасні підʼїзди та інфраструктура
- зручна транспортна розвʼязка
- перспективний район, ідеально під інвестицію або для життя

Ідеальний варіант для:

- першого житла
- оренди (високий попит у цьому ЖК)
- інвестиції

Здача червень 2026 року. Перегляди можливі на початку квітня.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 481 050 грн
Ежемесячный платеж:
69 156 грн/мес.