Продажа 1-комнатной квартири Тополь 2 ж/м

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 35/17/9 кв. м., 9/16 этаж фото 11 комн. квартира, 35/17/9 кв. м., 9/16 этаж фото 21 комн. квартира, 35/17/9 кв. м., 9/16 этаж фото 31 комн. квартира, 35/17/9 кв. м., 9/16 этаж фото 41 комн. квартира, 35/17/9 кв. м., 9/16 этаж фото 51 комн. квартира, 35/17/9 кв. м., 9/16 этаж фото 61 комн. квартира, 35/17/9 кв. м., 9/16 этаж фото 71 комн. квартира, 35/17/9 кв. м., 9/16 этаж фото 81 комн. квартира, 35/17/9 кв. м., 9/16 этаж фото 9

Стоимость 26 500 $

Цена за м2: 757 $

Дніпро
Шевченківський
Тополя-2 мкр.
Тополь 2 ж/м

  • 1 ком

  • 35 / 17 / 9 м2

  • 9 / 16

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212916472
  • Количество комнат: 1
  • Студия: -
  • Общая площадь: 35
  • Жилая: 17
  • Кухня: 9
  • Этаж: 9
  • Этажей: 16
  • Лифт: нет

Описание

Продаємо теплу та затишну 1-кімнатну квартиру на ж/м Тополя-2

Квартира у хорошому житловому стані, світла та дуже комфортна. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для здачі в оренду.

Залишається меблі — можна заїхати та жити без додаткових витрат.

Будинок розташований у дуже зручному місці: поруч магазини, транспорт, школи, садочки, аптеки та все необхідне для комфортного життя. Тихий двір та затишна сторона.

У будинку гарне ОСББ:

• чистий під’їзд

• відеоспостереження

• нові ліфти з доступом по брелках

• доглянута територія

• планується встановлення автономної системи живлення будинку

Характеристики:

• 9/16 поверх

• Загальна площа — 35 м?

• Кухня — 9 м?

• Житлова площа — 17 м?

Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 094 450 грн
Ежемесячный платеж:
16 890 грн/мес.