Продажа 1-комнатной квартири -

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 22/-/3 кв. м., 2/3 этаж фото 11 комн. квартира, 22/-/3 кв. м., 2/3 этаж фото 21 комн. квартира, 22/-/3 кв. м., 2/3 этаж фото 31 комн. квартира, 22/-/3 кв. м., 2/3 этаж фото 41 комн. квартира, 22/-/3 кв. м., 2/3 этаж фото 51 комн. квартира, 22/-/3 кв. м., 2/3 этаж фото 61 комн. квартира, 22/-/3 кв. м., 2/3 этаж фото 7

Стоимость 33 200 $

Цена за м2: 1 509 $

Киевская
Бучанский
Софіївська Борщагівка
-

  • 1 ком

  • 22 / - / 3 м2

  • 2 / 3

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212916484
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 22
  • Кухня: 3
  • Этаж: 2
  • Этажей: 3
  • Лифт: нет

Описание

Квартира, смарт. Софіївська БорщагівкаПродається стильна та компактна смарт-квартира площею 22.9 кв.м. з ергономічним плануванням. Квартира світла, тепла та затишна. Стан ремонту - житловий. Система опалення індивідуальна електрична. Комунікації включають: скважину, вивіз відходів, електрику. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, включаючи меблі на кухні та кондиціонер. Є душова кабіна. Мультимедіа: Wi-Fi. Документи готові до угоди. Можна заселятися або одразу здавати в оренду в день купівлі. Низькі комунальні платежі завдяки компактній площі. Будинок малоповерховий, усього на 3 поверхи, що гарантує відсутність проблеми з ліфтами. Житловий фонд 2011-2020-і. Це чудовий варіант як для власного стартового житла, так і для вигідного арендного бізнесу (пасивного доходу). 2-й поверх — золота середина для низькоповерхових будинків. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 371 160 грн
Ежемесячный платеж:
21 161 грн/мес.