Продажа 1-комнатной квартири Флоренции ул., 1/11

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 40/20/10 кв. м., 4/14 этаж фото 11 комн. квартира, 40/20/10 кв. м., 4/14 этаж фото 21 комн. квартира, 40/20/10 кв. м., 4/14 этаж фото 31 комн. квартира, 40/20/10 кв. м., 4/14 этаж фото 41 комн. квартира, 40/20/10 кв. м., 4/14 этаж фото 51 комн. квартира, 40/20/10 кв. м., 4/14 этаж фото 61 комн. квартира, 40/20/10 кв. м., 4/14 этаж фото 71 комн. квартира, 40/20/10 кв. м., 4/14 этаж фото 81 комн. квартира, 40/20/10 кв. м., 4/14 этаж фото 91 комн. квартира, 40/20/10 кв. м., 4/14 этаж фото 101 комн. квартира, 40/20/10 кв. м., 4/14 этаж фото 111 комн. квартира, 40/20/10 кв. м., 4/14 этаж фото 121 комн. квартира, 40/20/10 кв. м., 4/14 этаж фото 131 комн. квартира, 40/20/10 кв. м., 4/14 этаж фото 14

Стоимость 57 000 $

Цена за м2: 1 425 $

Київ
Дніпровський
Лівобережний масив мкр.
Флоренции ул., 1/11

  • 1 ком

  • 40 / 20 / 10 м2

  • 4 / 14

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212916565
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 40
  • Жилая: 20
  • Кухня: 10
  • Этаж: 4
  • Этажей: 14
  • Лифт: есть

Описание

Унікальна можливість придбати квартиру в будинку, де майже ніколи не продають квартири.

Бо цей будинок створювався для високопоставлених партійних діячів з особливою увагою до якості. Тут квартири передаються тільки в спадщину
Сьогодні він залишається символом надійності та комфорту на березі мальовничого Русанівського каналу. А головне, цінним інвестиційним активом.

Житло розташоване в ідеальному місці, всього крок до метро, поруч простягається набережна, де можна насолоджуватися прогулянками на свіжому повітрі. У цій зоні зосереджені затишні кав’ярні, школи та дитячі садочки, що робить квартиру надзвичайно привабливою для орендарів.
А також надзвичайно привабливою для Орендодавців.

Ринкова орендна плата тут стабільно висока, що гарантує відчутний прибуток вже з першого дня інвестиції. Ця квартира, не просто нерухомість, це ваш ключ до вигідного фінансового майбутнього у популярному районі з розвиненою інфраструктурою та живою енергією міста.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 354 100 грн
Ежемесячный платеж:
36 331 грн/мес.
Увага!