Продажа 3-комнатной квартири вул. Іоанна Павла II (Патріса Лумумби), 6/1

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 13 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 23 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 33 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 43 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 53 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 63 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 73 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 83 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 93 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 103 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 113 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 123 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 133 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 143 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 153 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 163 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 173 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 183 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 193 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 203 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 213 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 223 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 233 комн. квартира, 110/50/20 кв. м., 3/22 этаж фото 24

Стоимость 520 000 $

Цена за м2: 4 727 $

Київ
Печерський
Нижній Печерськ мкр.
вул. Іоанна Павла II (Патріса Лумумби), 6/1
м. Палац Україна

  • 3 ком

  • 110 / 50 / 20 м2

  • 3 / 22

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212916589
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 110
  • Жилая: 50
  • Кухня: 20
  • Этаж: 3
  • Этажей: 22
  • Лифт: есть

Описание

Пропонується на продаж 3-кімнатна екслюзивна нова квартира з ремонтом в ЖК Бульвар Фонтанів, Патриса Лумумби 6/1

Печерський район, поруч ЖК Новопечерські липки , Тарьян Тауерс, Трініті

Квартира з вишуканим ремонтом розташована на 3-му поверсі та повністю готова до проживання . Встановлений інвертор.

За рахунок високої комерціії поверх сприймається як 4-й

Планування унікальне, квартира з просторою кухнею-вітальною, з 2 окремими кімнатами, всією необхідною вбудованою технікою (варильна поверхня, духова шафа, винний холодильник, потужна витяжка, широкий холодильник, пральна машина, сушильна машина, вбудована кавомашина, бойлери, мега великий ТВ для Ваших кіновечорів, інверторні кондиціонери тощо)

У ремонті використані якісні матеріали та техніка преміум виробників: італійська меблі Natuzzi, Cattelan, сантехніка Villeroy&Boch, Catalano, Paffoni, побутова техніка Bosch останніх моделей цього року. Підлога - натуральний паркет
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
21 476 000 грн
Ежемесячный платеж:
331 441 грн/мес.
Увага!

Почему нужно работать с нами