Продажа 3-комнатной квартири Школьная ул., 25

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 73/44/9 кв. м., 3/9 этаж фото 13 комн. квартира, 73/44/9 кв. м., 3/9 этаж фото 23 комн. квартира, 73/44/9 кв. м., 3/9 этаж фото 33 комн. квартира, 73/44/9 кв. м., 3/9 этаж фото 43 комн. квартира, 73/44/9 кв. м., 3/9 этаж фото 53 комн. квартира, 73/44/9 кв. м., 3/9 этаж фото 63 комн. квартира, 73/44/9 кв. м., 3/9 этаж фото 73 комн. квартира, 73/44/9 кв. м., 3/9 этаж фото 83 комн. квартира, 73/44/9 кв. м., 3/9 этаж фото 93 комн. квартира, 73/44/9 кв. м., 3/9 этаж фото 10

Стоимость 48 000 $

Цена за м2: 658 $

Запорізька
Запоріжжя
Александровский (Жовтневый)
Малий ринок мкр.
Школьная ул., 25

  • 3 ком

  • 73 / 44 / 9 м2

  • 3 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212916630
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 73
  • Жилая: 44
  • Кухня: 9
  • Этаж: 3
  • Этажей: 9
  • Лифт: нет

Описание

Продається 3 кімнатна квартира по вулицi Шкiльна, зупинка Фортечна. Квартира тепла, розташована в серединi будинку, на 3 поверсi, 9 поверхневого будинку
Площа: заг 73м, кiмната=18м кiмната= 15м, кiмната= 11м, кухня = 9м
В квартирі встановлена вбудована кухня та містка шафа-купе. Три кiмнати з натяжними стелями. Всi вiкна МП
Балкон та лоджiя обшитi деревом та заскленi. Підлога натуральний паркет, в чудовому станi. Техніка і меблі не залишаються. Маємо тамбур зі спокiйними сусiдами, затишний двір. Будинок під управлінням ОСББ доглянутий підїзд та прибудинкова територія. Відмінне розташування: поруч зупинка транспорту, магазини, ринок, все необхідне для комфортного життя в пішій доступності. Квартира повністю готова до заселення без зайвих витрат та ремонту.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 982 399 грн
Ежемесячный платеж:
30 594 грн/мес.