Продажа 2-комнатной квартири Набережна Перемоги вул., 44

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 12 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 22 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 32 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 42 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 52 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 62 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 72 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 82 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 92 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 102 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 112 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 122 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 132 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 142 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 152 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 162 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 172 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 182 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 192 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 202 комн. квартира, 47/-/17 кв. м., 4/12 этаж фото 21

Стоимость 77 900 $

Цена за м2: 1 657 $

Дніпро
Соборний
Перемога-1 мкр.
Набережна Перемоги вул., 44

  • 2 ком

  • 47 / - / 17 м2

  • 4 / 12

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212916740
  • Количество комнат: 2
  • Студия: -
  • Общая площадь: 47
  • Кухня: 17
  • Этаж: 4
  • Этажей: 12
  • Лифт: нет

Описание

2х кімната квартира  4 поверх вікна у двір. Квартира в яку вкладена душа .
Квартира дуже тепла, 47 кВ.м. Кухня вітальня з лоджією , повноцінна окрема кімната , великий гардероб, ванна. Ремонт робили для себе з нуля. Повністю укомплектована.
Індивідуальне опалення. тепла підлога коридор кухня, лоджія, ванна. В спальні батарея, якої більше ніж достатньо.
Встановлені 2 інверторні кондиціонери.
Вся техніка , сантехніка якісна, не дешева, так як робили надійно і для себе.
Залишається все, крім робочого місця на лоджії і дитячого ліжка , але це по домовленості індивідуально.
Деякі меблі взагалі куплені нещодавно.
Закрита територія, охорона, великий дитячий майданчик, відеоспостереження по території і під?їзді, домофон.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 217 270 грн
Ежемесячный платеж:
49 652 грн/мес.