Продажа 3-комнатной квартири вул. Еспланадна, 2

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 91/23/23 кв. м., 3/5 этаж фото 13 комн. квартира, 91/23/23 кв. м., 3/5 этаж фото 23 комн. квартира, 91/23/23 кв. м., 3/5 этаж фото 33 комн. квартира, 91/23/23 кв. м., 3/5 этаж фото 43 комн. квартира, 91/23/23 кв. м., 3/5 этаж фото 53 комн. квартира, 91/23/23 кв. м., 3/5 этаж фото 63 комн. квартира, 91/23/23 кв. м., 3/5 этаж фото 73 комн. квартира, 91/23/23 кв. м., 3/5 этаж фото 83 комн. квартира, 91/23/23 кв. м., 3/5 этаж фото 93 комн. квартира, 91/23/23 кв. м., 3/5 этаж фото 10

Стоимость 195 000 $

Цена за м2: 2 143 $

Київ
Печерський
Черепанова гора мкр.
вул. Еспланадна, 2

  • 3 ком

  • 91 / 23 / 23 м2

  • 3 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212916810
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: смежно-раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 91
  • Жилая: 23
  • Кухня: 23
  • Этаж: 3
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

Світла і простора квартира в самому серці Києва на вул . Еспланадна 2. Навпроти ТРЦ Гулівер. Будинок царський після капітального ремонту. Цегляні стіни і залізобетонні перекриття. Встановлений новий ліфт. Третій поверх з пʼяти. Кодовий замок. Всі вікна виходять у двір , що робить квартиру більш комфортною та тихою. Загальна площа становить 92 м кв . Висота стелі 3.31 м. В квартирі зроблений капітальний ремонт з переплануванням і прибудованою лоджією. Все узаконено. Якісний, дорогий паркет, дубові міжкімнатні двері , трикамерні склопакети , вбудовані шафи в кожній кімнаті з натурального дерева. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
8 053 499 грн
Ежемесячный платеж:
124 290 грн/мес.