Продажа 1-комнатной квартири Кочерги Ивана ул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 37/15/12 кв. м., 7/24 этаж фото 11 комн. квартира, 37/15/12 кв. м., 7/24 этаж фото 21 комн. квартира, 37/15/12 кв. м., 7/24 этаж фото 31 комн. квартира, 37/15/12 кв. м., 7/24 этаж фото 41 комн. квартира, 37/15/12 кв. м., 7/24 этаж фото 51 комн. квартира, 37/15/12 кв. м., 7/24 этаж фото 61 комн. квартира, 37/15/12 кв. м., 7/24 этаж фото 7

Стоимость 2 483 580 $

Цена за м2: 67 124 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Кочерги Ивана ул.

  • 1 ком

  • 37 / 15 / 12 м2

  • 7 / 24

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212916833
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 37
  • Жилая: 15
  • Кухня: 12
  • Этаж: 7
  • Этажей: 24
  • Лифт: есть

Описание

Продається 1-кімнатна квартира в новобудові — ЖК «Синергія Київ» (Дарницький район).
Характеристики:
Загальна площа: 37.63 кв.м.
Кімнат: 1.
Стан: після будівельників (якісна стяжка, введені комунікації, лічильники).
Переваги розташування та ЖК:
1 Транспорт: Станція метро «Позняки» поруч, зручна розв'язка для автомобілів та громадського транспорту.
2 Інфраструктура: У пішій доступності дитячі садки, школи, медичні центри, фітнес-клуби, магазини «Сільпо», «АТБ» та торгові центри.
3 Комфорт: Закрита або під охороною територія комплексу, сучасні дитячі та спортивні майданчики.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
102 571 854 грн
Ежемесячный платеж:
1 583 003 грн/мес.