Продажа 3-комнатной квартири пров. Шкільний, 1-Б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 13 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 23 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 33 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 43 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 53 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 63 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 73 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 83 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 93 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 103 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 113 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 123 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 133 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 143 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 153 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 163 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 173 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 183 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 193 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 203 комн. квартира, 76/-/12 кв. м., 5/5 этаж фото 21

Стоимость 79 000 $

Цена за м2: 1 039 $

Киевская
Бучанский
Софіївська Борщагівка
пров. Шкільний, 1-Б

  • 3 ком

  • 76 / - / 12 м2

  • 5 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212917030
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 76
  • Кухня: 12
  • Этаж: 5
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

Продаж 3-кімн. квартири с. Софіївська Борщагівка! Держпрограми!.
Продається велика та простора квартира з ремонтом, технікою та частково меблями. В квартирі індивідуальне газове опалення, електрика та сантехніка в дуже гарному стані. В квартирі є балкон та кладова-гардеробна. Будинок з газом, утеплений, побудований з цегли. До квартири в подарунок йде паркомісце. Будинок розташований поруч з державним ліцеєм. Поруч магазини, зупинки транспорту до метро. Продаж по держпрограмам розглядається. Строіч Микола.
Вид обєкта: Вторинний ринок;
Тип будинку: Житловий фонд 91-2000-і;
Тип стін: Цегляний;
Планування: Роздільна;
Cанвузол: Роздільний;
Опалення: Індивідуальне газове;
Ремонт: Косметичний ремонт;
Меблювання: Так;
Побутова техніка: Холодильник, Духова шафа, Плита, Пральна машина;
Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi;
Комфорт: Кондиціонер, Балкон, лоджія, Ванна, Меблі на кухні, Паркувальне місце, Гардероб;
Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Центральний водопровід;
Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Аптека, Дитячий садок, Дитячий майданчик, Відділення пошти, Школа, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту;
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 262 700 грн
Ежемесячный платеж:
50 353 грн/мес.
Увага!