Продаж комерційної нерухомості 310 кв.м. Преображенская ул. (Клименко Ивана)

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
310 кв.м. фото 1310 кв.м. фото 2310 кв.м. фото 3310 кв.м. фото 4310 кв.м. фото 5310 кв.м. фото 6310 кв.м. фото 7310 кв.м. фото 8310 кв.м. фото 9310 кв.м. фото 10310 кв.м. фото 11310 кв.м. фото 12310 кв.м. фото 13310 кв.м. фото 14310 кв.м. фото 15

Вартість 350 000 $

Ціна за м2: 1 129 $

Київ
Солом'янський
Солом'янка мкр.
Преображенская ул. (Клименко Ивана)

  • Площа: 310 м2

  • 1 / 1

Характеристики

  • Код об'єкта: 2488101
  • Загальна площа: 310 м2
  • Поверх: 1
  • Поверхів: 1
  • Окремий вхід: -
  • Парковка: -

Опис

Продажа отдельностоящего помещения на Соломенке.
Срочная Продажа под любой вид деятельности медицинский центр, садик, школа, офис , колл центр, гостинница, массажный салон.15 кабинетов. Планировали открыть госттинницу.
Помещение Соломенский р-н , Ул. Преображенская ,. Можно достроить второй этаж на 200 кв.м.
Все документы на руках
Обьект 310 кв.м, находиться в Киеве.
Отдельно стоящее помещение со своей парковкой, и с территорией на
внутренний двор.
Сделан капитальный ремонт, проведены электросети, поменяли окна и двери.
15 комнат +
Кухня, 3 санузла. зона ресепшен, комната для персонала. Есть внутренний двор, для организации кафе на летний период..
Без комісії: ;
Готовий співпрацювати з ріелторами: ;
Тип нерухомості: Приміщення вільного призначення;
Cанвузол: Так;
Опалення: Централізоване;
Ремонт: Так;
Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Центральний водопровід;

Відео об'єкта

Чому необхідно працювати з нами

Великий вибір об'єктів комерційної нерухомості

Для ведення існуючого бізнесу або початку нової справи

Можливість розтермінування та кредитування

Клієнти зможуть отримати зручну схему покупки чи інвестування

Повний юридичний супровід клієнта

Перевіряємо об'єкт, готуємо всі необхідні документи, забезпечуємо повний юридичний супровід угоди

Довірче управління об'єктом нерухомості

Забезпечуємо прибутковість переданої в керування нерухомості