Продаж комерційної нерухомості 112 кв.м. Космонавта Волкова вул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 1Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 2Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 3Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 4Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 5Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 6Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 7Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 8Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 9Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 10Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 11Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 12Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 13Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 14Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 15Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 16Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 17Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 18Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 19Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 20Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 21Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 22Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 23Торгівельна площа, 112 кв.м. фото 24

Вартість 45 000 $

Ціна за м2: 402 $

Дніпро
Самарський
Придніпровський мкр.
Космонавта Волкова вул.

  • Площа: 112 м2

  • 1 / 1

Характеристики

  • Тип об'єкта: Торгівельна площа
  • Код об'єкта: 2491078
  • Загальна площа: 112 м2
  • Поверх: 1
  • Поверхів: 1
  • Окремий вхід: -
  • Парковка: -

Опис

Терміново продам розкішну 6-кімнтану квартиру, яку можна розглянути як приміщення під дитячий садочок, приватну школу, костел, кав’ярню. на ж/м Придніпровськ (вул. Космонавта Волкова).
Поверх: 1/2.
Загальна площа: 112 кв.м.

Спланована в чотири спальні, велику вітальню з кухнею, кабінет, гардеробну, два санвузли, ванна кімната, душова кімната і пральня.

Частково вже завершений ремонт, а частково все готово під чистове оздоблення.
Великі нові вікна, автономне опалення, бойлер, електрична тепла підлога.

Дуже зручно, що поруч з квартирою є комора (можна використовувати для зберігання колясок, велосипедів, або, наприклад, газонокосарки, тощо).

Приватна зелена зона на 20 кв.м з терасою на 10 кв.м, затишний дитячий майданчик, два сараї з можливістю перетворення на гараж.
Власне місце для паркування поруч з підїздом!

Гарно розвинена інфраструктура – недалеко стадіон, коледж, школа, садочок, магазини та зупинки громадського транспорту.

Чотири бомбосховища лише в 2 хвилинах пішки.
Поруч парк, річка, пляж.

Відео об'єкта

Чому необхідно працювати з нами

Великий вибір об'єктів комерційної нерухомості

Для ведення існуючого бізнесу або початку нової справи

Можливість розтермінування та кредитування

Клієнти зможуть отримати зручну схему покупки чи інвестування